Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
летно фустанче
летно фустанче

летно фустанче

250 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: ластик вискоза чипка

Ознаки: бела црна

0
0

Летно фустанче, пријатно, еластично одговара и за 38 -40 величина со чипка околу вратот .ДВА ТРИ ПАТИ НОСЕН

Додадено: 13.4.2019 Прегледи: 140

miratae123

18
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

54