Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нов фустан
Нов фустан

Нов фустан

200 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: ликра вискоза

Ознаки: пинк

1
0

ФУСТАНЧЕ ПРИЈАТНО ЛЕПРШАВО СЕ СОБИРА СО ВРВКА НА СТРУКОТ ТАКА ДА МОЖЕ И ВЕЛИЧИНА Л ДА БИДЕ. ПРОБАН И ТОЛКУ

Додадено: 13.4.2019 Прегледи: 83

miratae123

18
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

54