Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капут LCW
Капут LCW Капут LCW Капут LCW

Капут LCW

600 МКД

Големина: 38

Бренд: lcw

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: lcw

6
0

Прекрасен капут Наполеон стил, со преубави златни копчиња во со сидро на златна боја напред во два реда и позади на ракавите, раскроен модел.

Додадено: 16.4.2019 Прегледи: 204

marijanaop

73
0

Членот го следат

87

Членот ги следи

31