Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Мантил Mango ленено палто
Mango ленено палто
Mango ленено палто Mango ленено палто Mango ленено палто

Mango ленено палто

450 МКД

Големина: XL

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: len

Ознаки: belo

4
0

Mango бело ленено мантилче ХЛ . Лесно летно практично секое лето ги имаат

Додадено: 16.4.2019 Прегледи: 115

crvenkapa

217
0

Членот го следат

399

Членот ги следи

12