Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pink dress :)))
Pink dress :)))

Pink dress :)))

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: со.постава

Ознаки: розев фустан pink

4
0

Фустанот е како нов! Преубав, во прекрасна розева боја! вел. 40 Едноставен, лесен за комбинирање :))

Додадено: 17.4.2019 Прегледи: 49

NenaMj

79
0

Членот го следат

71

Членот ги следи

27