Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pantaloni
Pantaloni Pantaloni Pantaloni

Pantaloni

500 МКД

Големина: 36

Бренд: nema

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: pantaloni

Додадено: 17.4.2019

Прегледи: 269

0

Elegantni pantaloni so preubava zelena boja. Stojat zalepeno do gluzd. Obleceni samo ednas. Velicina S. Dolzina: 84sm, shirina vo struk 34/35sm

ivanaa

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

4