Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen rozev fustan
Svecen rozev fustan Svecen rozev fustan

Svecen rozev fustan

500 МКД

Големина: XS

Град: Делчево

Материјали: pamuk

Ознаки: nov

1
0

Fustanot e kuoen od Zalando od Italija, velicinata e XS no jas nosam M i mi e tocen. Nosen samo ednas na svadba.

Додадено: 17.4.2019 Прегледи: 444

Anence1

10
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

0