Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dri Fit Nike
Dri Fit Nike Dri Fit Nike Dri Fit Nike

Dri Fit Nike

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: drifit

Ознаки: drifit sport nike maica

4
0

Маичката е во форма на “рамбовка”. Се носи со sports bra кој би бил видлив во голема мера. Инаку е дел од купот спортска облека која не е носена. Материјалот е Dri-Fit. Бојата е лихт зелено накај светло сиво. Цената е фиксна, ве молам без замени.

Додадено: 19.4.2019 Прегледи: 211

NikolovskaA

24
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

48