Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dri Fit Nike
Dri Fit Nike Dri Fit Nike Dri Fit Nike

Dri Fit Nike

400 МКД

Големина: M

Бренд: nike

Град: Скопје

Материјали: drifit

Ознаки: drifit sport nike sivo

8
0

Маичка dri fit, по кратки ракава. Единствено оваа маичка е облечена 2/3 пати. Во одлична состојба. Цената е фиксна, ве молам без замени.

Додадено: 19.4.2019 Прегледи: 180

NikolovskaA

20
0

Членот го следат

144

Членот ги следи

41