Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани На навлекување Невестински фустан
Невестински фустан
Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан

Невестински фустан

6500 МКД

Град: Скопје

Материјали: сатен

Ознаки: бело

0
0

Едноставен,практичен...многу добро сочуван,може и изнајмување ќе се договориме за цена :)

Додадено: 3.2.2013 Прегледи: 5564

Fashion32

13
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

3