Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Корсет
Корсет Корсет

Корсет

200 МКД

Големина: 40

Бренд: лалаллачажа

Град: Скопје

Материјали: ламнананан

Ознаки: маамамалла

4
0

Корсет величина 40/90 нов

Додадено: 1.5.2019 Прегледи: 86

imanny

18
1

Членот го следат

15

Членот ги следи

3