Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova bluza l/xl C&A
Nova bluza l/xl C&A Nova bluza l/xl C&A Nova bluza l/xl C&A

Nova bluza l/xl C&A

299 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: pamuk

Ознаки: l/xl siv dukser nov bluza

5
0

Nov mnogu ubav pamicen dukser.Udoben i moderen izgled.Naberen pod ramenata.L/XL **bez razmena. *Sirina na gradi 66-83cm.Dolzina 73cm.

Додадено: 2.5.2019 Прегледи: 322

garderoba5

178
0

Членот го следат

119

Членот ги следи

79