Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Мажи Маица Nova maska bluza Energie so etiketa
Nova maska bluza Energie so etiketa
Nova maska bluza Energie so etiketa Nova maska bluza Energie so etiketa Nova maska bluza Energie so etiketa Nova maska bluza Energie so etiketa

Nova maska bluza Energie so etiketa

1 МКД

Големина: XL

Бренд: energie

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: etiketa bluza maska nova energie

0
0

Нова машка блуза од брендот Energie. Боја зелена како на сликите, големина XL, одличен квалитет. Меѓутоа има една мана. Производот се продава поради затворен бутик. Најверојатно од стоење така, како што може да забележите на сликите на средина има светла линија. Затоа ве молам вие предложете цена. Имам уште две исти вакви блузи со друга боја сивкаста иста големина иста мана. Слободно пишете ако имате предлог.

Додадено: 6.5.2019 Прегледи: 124

ButikRita

13
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

20