Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Reserved plisirana suknja
Reserved plisirana suknja Reserved plisirana suknja

Reserved plisirana suknja

450 МКД

Големина: 34

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: nova, reserved

4
0

Nova nenosena plisirana suknja od markata Reserved. Golemina 34-36

Додадено: 9.5.2019 Прегледи: 71

Simanu

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

12