Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Црна кошула М-Л
Црна кошула М-Л
Црна кошула М-Л Црна кошула М-Л Црна кошула М-Л Црна кошула М-Л

Црна кошула М-Л

250 МКД

Големина: M

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: меш

Ознаки: црна

1
0

Црна кошула-блуза М. Јака црна боја е на фотографиите е бледа заради светлината . Од самиот материјал има топчиња низ цела површина. Дискретно транспарентна

Додадено: 10.5.2019 Прегледи: 50

crvenkapa

217
0

Членот го следат

400

Членот ги следи

12