Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Kosula i pantaloni komplet
Kosula i pantaloni komplet
Kosula i pantaloni komplet Kosula i pantaloni komplet

Kosula i pantaloni komplet

250 МКД

Големина: M

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: ///

Ознаки: ///

2
0

Kosula so dlaboko dekolte i vrvki sto se vrzuvaat vo masna na vratot i pantaloni so visok struk.Suknjata e skros nova so etiketA.Se po 250 den. Ili dokolku pravite kombinacii ima mesto za dogovor okolu cenata

Додадено: 13.5.2019 Прегледи: 186

Marina1982

5
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

4