Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Широки Штосни панталони со висок струк (резервирани)
Штосни панталони со висок струк (резервирани)
Штосни панталони со висок струк (резервирани) Штосни панталони со висок струк (резервирани) Штосни панталони со висок струк (резервирани) Штосни панталони со висок струк (резервирани)

Штосни панталони со висок струк (резервирани)

400 МКД

Големина: M

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: панталони долги високструк

2
0

Штосни долги панталони со висок струк. Црна боја. Коланот горе се врзува во машна. Се закопчуваат со патент и две копчиња. Имаат два странични џеба. Ногавиците се прави, широки и убаво паѓаат. Величина М Ширина на колан 39 цм Ширина на колкови 50 цм Должина на ногавица 85 цм

Додадено: 14.5.2019 Прегледи: 136

Persephone

29
1

Членот го следат

36

Членот ги следи

1