Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кратко Preubava proletna jakna
Preubava proletna jakna
Preubava proletna jakna

Preubava proletna jakna

600 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: hhcff

1
0

Slatko pepito jakniche, super sochuvano

Додадено: 14.5.2019 Прегледи: 58

suobo22

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

53