Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zlatestq bomber jakna
Zlatestq bomber jakna

Zlatestq bomber jakna

250 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: jakna bomber

1
0

Bomber jakna vo zlatesta boja

Додадено: 14.5.2019 Прегледи: 60

suobo22

12
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

53