Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан-rez
Фустан-rez Фустан-rez Фустан-rez Фустан-rez

Фустан-rez

300 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: ликра памук

Ознаки: ново скоро

3
0

Скоро ново, растегливо фустанче левтерен материјал, со процент на памук иликра L/XL величина, должина до колена

Додадено: 14.5.2019 Прегледи: 78

VioletaN

73
0

Членот го следат

42

Членот ги следи

2