Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Го продавам фустанов - не е носен
Го продавам фустанов - не е носен
Го продавам фустанов - не е носен Го продавам фустанов - не е носен Го продавам фустанов - не е носен Го продавам фустанов - не е носен

Го продавам фустанов - не е носен

2700 МКД

Град: Скопје

Материјали: полиестер еластин памук

Ознаки: везен

5
0

Го продавам фустанов со етикета, не е облечен. Купен е во Тетово. Број 36, S-M

Додадено: 17.5.2019 Прегледи: 242

BojanaJare

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0