Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Bershka - црни пантолони - намалени
Bershka - црни пантолони - намалени
Bershka - црни пантолони - намалени Bershka - црни пантолони - намалени Bershka - црни пантолони - намалени

Bershka - црни пантолони - намалени

290 МКД

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: hh

Ознаки: crni pantoloni

2
0

Црни фармерки со среден струк од Bershka. Носени 2-3 пати, но мене ми се големи. Купени 800ден. Величина 42.

Додадено: 18.5.2019 Прегледи: 64

123***

60
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

0