Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани BERSHKA Fustan vel S - 200 den
BERSHKA Fustan vel S - 200 den
BERSHKA Fustan vel S - 200 den BERSHKA Fustan vel S - 200 den BERSHKA Fustan vel S - 200 den BERSHKA Fustan vel S - 200 den BERSHKA Fustan vel S - 200 den

BERSHKA Fustan vel S - 200 den

200 МКД

Големина: S

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: zolto

2
0

Bershka fustan ubavo modelce seceno na strukot se gleda na slikite modelot lesen za odrzuvanje i ne se guzva vel S

Додадено: 19.5.2019 Прегледи: 84

nakitce

233
0

Членот го следат

223

Членот ги следи

0