Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Свечено фустанче+ болеро и обетки
Свечено фустанче+ болеро и обетки
Свечено фустанче+ болеро и обетки Свечено фустанче+ болеро и обетки Свечено фустанче+ болеро и обетки Свечено фустанче+ болеро и обетки Свечено фустанче+ болеро и обетки

Свечено фустанче+ болеро и обетки

300 МКД

Големина: 40

Бренд: h&m

Град: Охрид

Материјали: муслин

Ознаки: болеро обетки фустан

1
0

Многу интересно фустанче, со врзување напред. Без ракави и бледо месо боја. Подарувам хеклано сребреникаво болеро и пар дрвени обетки (едната висулка фали), затоа што така ги носев во комплет. И болерото е H&M

Додадено: 24.5.2019 Прегледи: 127

zanana

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0