Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

699 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: жоржет

Ознаки: fustan фустан

0
0

Нежен долг црвен фустан со дискретно деколте, погоден за секакви свечености...Заедно иди со синџирчето (може размена за друг свечен фустан )

Додадено: 31.5.2019 Прегледи: 181

StefanijaLD

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

2