Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустанче
Фустанче Фустанче

Фустанче

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фустанче

Додадено: 2.6.2019

Прегледи: 195

4

Кратко шарено фустанче, скроз ново, со етикета, никогаш не му дојде редот да се облече...: Вел. М

StefanijaLD

8
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

3