Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
cipkana bluza
cipkana bluza cipkana bluza cipkana bluza

cipkana bluza

490 МКД

Големина: XL

Бренд: vvvv

Град: Прилеп

Материјали: konec

Ознаки: cipka

18
0

pletena od konec,kupena i oblecena nekolku pati Xl e ubava izrabotka , golena mi e sega inaku ne bi ja prodavala

Додадено: 4.6.2019 Прегледи: 371

alekssandra

46
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

12