Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bordo kozna suknja
Bordo kozna suknja Bordo kozna suknja

Bordo kozna suknja

300 МКД

Големина: M

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: xxx

4
0

Prvata slika e od stranata na Calliope, taa e suknjata, a vtorata slika e bojata na suknjata. Nosebna e dva pati na proslava

Додадено: 8.6.2019 Прегледи: 152

zakisitnik

250
6

Членот го следат

279

Членот ги следи

6