Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan Namalen 150
Fustan Namalen 150 Fustan Namalen 150

Fustan Namalen 150

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: 95%pamuk,5%elastin

Ознаки: b.o.

0
0

Prijatno,letno fustance,so kolance,ne znam kolku se zabelezuva na slikata!

Додадено: 9.6.2019 Прегледи: 92

KarolinaSpasik

3
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0