Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Мини Црно фустанче
Црно фустанче
Црно фустанче Црно фустанче Црно фустанче

Црно фустанче

400 МКД

Големина: M

Бренд: pull & bear

Град: Тетово

Материјали: памук

Ознаки: fustan мини црн фустан crn

Додадено: 9.6.2019

Прегледи: 328

1

Црно фустанче од PULL & BEAR само неколку пати носено, многу убаво стои и е растегливо. Бројот одговара на S и М Димензии: гради 72cm должина 80cm Цена: 400

MarijaG75

24
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

8