Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Елегантна блуза Emdee
Елегантна блуза Emdee
Елегантна блуза Emdee Елегантна блуза Emdee Елегантна блуза Emdee Елегантна блуза Emdee

Елегантна блуза Emdee

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: emdee

Град: Скопје

Материјали: жоржет

Ознаки: кошули

3
0

Се продава елегантна кошула Emdee со тричетврти ракави и со врзување напред или назад. Тенок, пријатен жоржет, германски квалитет, неоштетена. Можете да ја комбинирате со елегантна панталона или суќна, за свечени прилики или работа.

Додадено: 13.6.2019 Прегледи: 256

MyThings

1
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4