Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Долна облека Градник Двосед за на тераса
Двосед за на тераса
Двосед за на тераса

Двосед за на тераса

ПРОДАДЕНО

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ефтино користено зачувано

4
0

Користено е за на тераса. Бидејќи ќе заминуваме странство нема кој да го користи, може на некоја од вас ќе и биде потребен. Висината е 83цм ширината е 48цм а должината е 82цм. Да напоменам дека е тешко, јас сама неможам да го кренам. Меко е за седење, удобно. По карго неможам да го праќам, се наоѓа во Ново Лисиче. Цената е 500 денари, 400 ако дојдете да си го земете.

Додадено: 20.6.2019 Прегледи: 168

LydiaM

119
0

Членот го следат

56

Членот ги следи

0