Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Stradivarius OVERSIZE bluzon
Stradivarius OVERSIZE bluzon Stradivarius OVERSIZE bluzon

Stradivarius OVERSIZE bluzon

349 МКД

Големина: S

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: stradivarius

2
0

Bluoznot e kako Nov Broj s no odgovara I na m poradi toa Sto e oversize model Bez sms za razmeni

Додадено: 21.6.2019 Прегледи: 69

tatjanatanja

221
0

Членот го следат

494

Членот ги следи

1