Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Свечен фустан
Свечен фустан Свечен фустан Свечен фустан

Свечен фустан

400 МКД

Големина: M

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: poliamid

Ознаки: italy

6
0

Fustanot e mnogu ubav napred e so dva slica od pozadi se zakopcuva so patent. Oblecen e ednas na svadba. Kupen e 2000 denari go davam po simoloicna cena zatoa sto mi e ednas oblecen. Odgovara na M I L.

Додадено: 23.6.2019 Прегледи: 450

Anetceto

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2