Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan NOV SO ETIKETA
Fustan NOV SO ETIKETA Fustan NOV SO ETIKETA

Fustan NOV SO ETIKETA

750 МКД

Големина: 42

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: fustan maxi dolg leten

5
0

NOV fustan - odgovara na L XL XXL - so lastik na polovina - lesen e i ubavo pagja - sirok kaj gradite (ne e mn otvoren)

Додадено: 28.6.2019 Прегледи: 227

skfashion

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

0