Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Нов фустан
Нов фустан
Нов фустан

Нов фустан

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ново

0
0

Нов фустан, не пишува на него големина, меѓутоа е доста растеглив. Специфична морско-сина боја.

Додадено: 1.7.2019 Прегледи: 50

teacherm

22
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

1