Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Trendi maicka
Trendi maicka Trendi maicka

Trendi maicka

250 МКД

Големина: XL

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: likra

Ознаки: roze

2
0

Preubava maicka so cipka vo svetlo roze boja Velicina L Odgovara i na xl

Додадено: 1.7.2019 Прегледи: 47

Sweet27

358
0

Членот го следат

413

Членот ги следи

275