Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Springfield xl
Springfield xl Springfield xl Springfield xl

Springfield xl

ПРОДАДЕНО

Големина: XL

Бренд: springfield

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: kako nova

1
0

Prekrasna kvalitetna kosula xl. Ednas nosena i tolku.

Додадено: 6.7.2019 Прегледи: 60

bijanka

271
0

Членот го следат

110

Членот ги следи

12