Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Шик блуза
Шик блуза
Шик блуза Шик блуза Шик блуза Шик блуза

Шик блуза

200 МКД

Големина: 38

Бренд: only

Град: Скопје

Материјали: жоржет

Ознаки: блуза модерно шик

3
0

Шик нова и модерна блуза за секакви пригоди од познатиот бренд ONLY. Блузата во предниот дел има постава, која ги следи линиите на телото. *Артиклот не е носен ниту еднаш!

Додадено: 9.7.2019 Прегледи: 293

MyThings

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

4