Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den
Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den
Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den

Komplet Bershka maica i beli farmerki vel L-350den

350 МКД

Големина: L

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: komplet

1
0

Farmerkite ne se noseni samo se isprani i probani i se so nizok struk i imaat mnogu elastin Bershka maica i taa e besprekorna vel 42/L komplet za 350 den

Додадено: 10.7.2019 Прегледи: 71

nakitce

234
0

Членот го следат

225

Членот ги следи

0