Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Здолниште
Здолниште Здолниште Здолниште Здолниште Здолниште

Здолниште

150 МКД

Големина: 38

Бренд: вартекс

Град: Прилеп

Материјали: тексас

Ознаки: пудра

1
0

Ново здолниште на брендот Varteks М величина, материјалот налик на тексас, асиметрична на долниот дел и орабена со булдиран ширит, во пудра боја димензии струк-37 колкови-50 должина на средина-80

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 30

VioletaS

208
0

Членот го следат

115

Членот ги следи

7