Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Vero Moda tunika S
Vero Moda tunika S Vero Moda tunika S Vero Moda tunika S Vero Moda tunika S

Vero Moda tunika S

300 МКД

Големина: 36

Бренд: vero moda

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: portokalovo boho veromoda tunika indi

0
0

Interesna temno portokalova tunika na Vero Moda- pamucna, krojena u poln krug, so mali rakavi i sitni kopci na preden del. Zvanicno XS no odgovara za S i M. Lesna i prijatna

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 18

AnaviSk

361
1

Членот го следат

385

Членот ги следи

72