Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Indi wrap suknja
Indi wrap suknja Indi wrap suknja Indi wrap suknja Indi wrap suknja

Indi wrap suknja

300 МКД

Големина: 37

Бренд: orient emporium

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: boho zeleno pamucno crno indi

3
0

Crno zelena indiska wrap suknja, univerzalna golemina- sami si podesuvate sirinata na strukot. Crno zeleno bela so sirok pojas, dolzina do polovina listovi na 178 cm. Pamucna i prijatna

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 61

AnaviSk

361
1

Членот го следат

385

Членот ги следи

72