Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Sukni NOVI moderni (ima brojki S/M/L)
Sukni NOVI moderni (ima brojki S/M/L)
Sukni NOVI moderni (ima brojki S/M/L) Sukni NOVI moderni (ima brojki S/M/L)

Sukni NOVI moderni (ima brojki S/M/L)

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Momentalno ima brojki S e 36/38 M e 38/40 L e 40/42 BEZ RAZMENA ne vrakjam na poraki za razmena za clenkite sto me sledat 5% popust SEKOGAS

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 64

ShoppingQueen*

334
4

Членот го следат

329

Членот ги следи

0