Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Sukni NOVI (ima brojki)
Sukni NOVI (ima brojki)
Sukni NOVI (ima brojki) Sukni NOVI (ima brojki)

Sukni NOVI (ima brojki)

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

1
0

Momentalno ima brojki S e 36/38 M e 38/40 L e 40/42 BEZ RAZMENA ne vrakjam na poraki za razmena za clenkite sto me sledat 5% popust SEKOGAS

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 44

ShoppingQueen*

334
4

Членот го следат

329

Членот ги следи

0