Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Pantoloni ( ima brojki)
Pantoloni ( ima brojki)
Pantoloni ( ima brojki) Pantoloni ( ima brojki) Pantoloni ( ima brojki)

Pantoloni ( ima brojki)

600 МКД

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

3
0

Pantoloni mnogu moderni zd nosat i so stikli i so patiki so dva dzeba na strana gore se vrzuvat. Ima S/M/L/XL za clenkite sto me sledat 5% popust SEKOGAS

Додадено: 12.7.2019 Прегледи: 74

ShoppingQueen*

334
4

Членот го следат

329

Членот ги следи

0