Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mona kozna jakнa
Mona kozna jakнa Mona kozna jakнa Mona kozna jakнa

Mona kozna jakнa

8000 МКД

Големина: 40

Бренд: mona

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: зачувано

6
0

Тесна ми е. Купена пред 4 г 300 евра, веќе 2 г не можам да ја носам.

Додадено: 14.7.2019 Прегледи: 435

AnaJana

67
0

Членот го следат

129

Членот ги следи

45