Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Туника
Туника Туника Туника Туника Туника

Туника

250 МКД

Големина: 44

Град: Прилеп

Материјали: крепон

Ознаки: нова

0
0

Нова туника од крепон, материјал ко е нежен за носење, а не се гужва, интересен модел, може да се носи и со голи рамена XL величина

Додадено: 17.7.2019 Прегледи: 80

VioletaS

222
0

Членот го следат

136

Членот ги следи

7