Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Светкав Мини Фустан
Светкав Мини Фустан
Светкав Мини Фустан Светкав Мини Фустан Светкав Мини Фустан

Светкав Мини Фустан

300 МКД

Големина: 36

Бренд: не знам

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: мини црно фустан

0
0

Fustan kupen od Spanija, mini premnogu unikaten. Svetkav no nenapaden. Pozadinata e crna. Na poslednata slika moze da se vidi kako stoi. Sepak e za poniski devojcinja bidejki e prilicno kratok.

Додадено: 19.7.2019 Прегледи: 229

CocoChanel

94
1

Членот го следат

306

Членот ги следи

40