Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
-Fustan
-Fustan -Fustan -Fustan

-Fustan

700 МКД

Големина: M

Град: Струга

Материјали: poliester

Ознаки: nov

8
0

Fustan so etiketa,nov,go kupiv od internet ,promasena velicina , Ist kako na slika.platen 1200 dolzina 82 sm,

Додадено: 20.7.2019 Прегледи: 198

sneki-sneki

95
0

Членот го следат

45

Членот ги следи

26